Belangrijke adressen


Belangrijke adressen Hervormde Gemeente Barchem

Kerkgebouw:
Borculoseweg 2
7244 AR, Barchem.

Beheer kerkgebouw:
fam. Bannink
Lochemseweg 6
7244 AB Barchem
tel. 0573-461311, 0630507769
e-mail: bbannink@kpnmail.nl

Voorzitter kerkenraad:
Dhr. Bennie Hengeveld
email: b.hengeveld@kpnplanet.nl
tel. 0573 441839

Pastor:
Mw. Jacqueline van Dop
e-mail: jvandop.barchem@gmail.com
tel. 06 2501 2653
Werktijden: maandag en vrijdagmiddag.
Op dinsdag is zij niet beschikbaar voor de kerk. 


Scriba:
Dhr. Freek Schutte,
Postadres: Ruurloseweg 1, 7244 AT Barchem,
e-mail: schutte.jf@wxs.nl,
tel. 0545 27 32 11.

Kosters:
Mw. Joke Klein Geltink-Groot Bronsvoort,
e-mail: j.kleingeltink@hetnet.nl,
tel. 0573 441786.
Fam. Bannink,
tel. 0573-461311
e-mail: bbannink@kpnmail.nl

Adres organist:
Dhr. Douwe Mik,
e-mail: dmikruurlo@gmail.com
tel. 0573 452600.

Kerkgebouw en De Wingerd, tel. 0573-442441

Preekvoorziening:
Mw. J. Haitink-Altena
e-mail: haitink.lochem@planet.nl,
tel. 0573254148


Afkondigingen:
Mw. J. Sligman,
e-mail: wimsligman@outlook.com,
tel. 0573254705.

Giften:
Mw. Joke Bannink,
Scholtenhof 6, 7244 AX Barchem
e-mail: jbannink@kickmail.nl,
tel. 0573441783.

Afscheidsdiensten contactpersoon:
Mw. J. Sligman,
e-mail: wimsligman@outlook.com,
tel. 0573254705.

Kerkvoogdij: Rabobank: NL07 RABO 0309 6011 34

Diaconie / Plaatselijke Zendingscommissie: Rabobankrek: NL77 RABO 0309 6004 56
Onderhoudsfonds Toren / Kerk: NL07 RABO 0309 6011 34

Abonnementen kerkblad:
mw. Annemarie Platerink-Postel, tel. 0573 441626
Het abonnementsgeld bedraagt € 15,00 per jaar,
e-mail: fam.platerink@hetnet.nl

Redactie kerkblad:
kopijadres: fam. Hengeveld
e-mail: barchkerkblad@gmail.com
tel. 0573 441839
redactie: Albert Esselink, Hendrika Dijkman, Dinie Groot Wassink, Marian Hengeveld, Jan Leijenhorst

Beheerder Wingerd:
fam. Bannink
Lochemseweg 6
7244 AB Barchem
tel. 0573-461311
e-mail: bbannink@kpnmail.nl

Contactadres bezorging Barchkerkblad
Herman Nijenhuis
tel. 0573 459652
h-nijenhuis@hotmail.com